poniedziałek, 20 maja 2013

Środkowy Jastrzębia w Kielcach

Łukasz Polański podpisał dwuletni kontrakt z Effectorem Kielce. 24-letni środkowy zastąpi Miłosza Zniszczoła, który odszedł do Delecty Bydgoszcz. Polański spędził ostatnie dwa lata w Jastrzębskim Węglu.


- Effector Kielce to klub, który da mi możliwość rozwoju. Chcę na stałe zagościć w pierwszej szóstce i wnieść dużo pozytywnego do gry zespołu - powiedział po podpisaniu kontraktu Polański.

Zadowolony z transferu jest trener Effectora Damian Daszkiewicz. - Znam go od czasów juniorskich i mam pewność, że wniesie wiele dobrej gry do zespołu Effectora. Ma dobry blok, dobry atak, ciekawą zagrywkę flotową. Będzie miał szansę potwierdzić, że jest dobrym środkowym. A w przyszłym sezonie, kto wie, może pojawi się w kadrze... - powiedział szkoleniowiec kieleckiego klubu.

Przyjście Polańskiego jest pierwszym transferem Effectora przed sezonem 2013/14. Z klubu odeszli już Zniszczoł oraz Michał Kozłowski i Nikołaj Penczew (obaj trafili do Resovii). Już w środę poznamy kolejnego siatkarza, który wzmocni zespół z Kielc.

źródło: effectorkielce.pl
fot: Adrian Sawko/sportowefakty.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz