poniedziałek, 20 maja 2013

Przegląd wydarzeń: osiem newsów

Kolejny przegląd wydarzeń, a w nim sporo wieści z Rosji, kilka nowości z włoskiej Serie A1, a także dwa słowa o transferach w PlusLidze. 


Węgierski przyjmujący Dynama Moskwa Peter Veres (na zdjęciu) jest bliski powrotu do Uralu Ufa. 34-letni Veres grał już w Ufie w latach 2008-10.
źródło: sport-express.ru

Alen Sket zostanie nowym atakującym Casy Modena. 25-letni Słoweniec zastąpi we włoskim zespole Łotysza Gundarsa Celitansa. Wcześniej przymierzany do Modeny był Zbigniew Bartman.
źródło: volleyball.it

Były zawodnik Jastrzębskiego Węgla Matteo Martino może trafić do Marmi Lanzy Werona. - To prawda, zarząd klubu kontaktował się ze mną. Muszę jednak to przemyśleć, ale na razie skupiam się na grze w plażówkę - powiedział Martino.
źródło: dallarivolley.com

Według doniesień z Francji przyjmujący Todor Skrimow (Paris Volley) przeniesie się do Andreoli Latina. Reprezentant Bułgarii występował we Francji od 2007 roku. 
źródło: tewebe.com

Przyjmujący Uralu Ufa Maksim Pantelejmonenko prawdopodobnie zostanie nowym zawodnikiem mistrza Rosji Biełogoria Biełgorod. 
źródło: zenit-kazan.com

Zawodnicy Lokomotiwu Nowosybirsk Aleksander Gucaljuk i Filipp Woronkow znaleźli się na celowniku Fakiełu Nowy Urengoj. Z zespołu Ferdinando de Giorgiego odszedł przyjmujący Władimir Melnik, który prawdopodobnie zasili szeregi Dynama Krasnodar.
źródło: zenit-kazan.com

Rezerwowy atakujący Zenitu Kazań Aleksiej Czeremisin ma oferty z Gazpromu Jugry Surgut oraz beniaminka Superligi Tiumenia Tiumeń. 
źródło: championat.com

Rozgrywający Effectora Kielce Michał Kozłowski podpisał kontrakt z Asseco Resovią. Z uwagi na obecność w klubie z Rzeszowa Fabiana Drzyzgi i Lukasa Tichacka, Kozłowski zostanie wypożyczony. Drugi rozgrywający zespołu z Kielc Grzegorz Pająk prawdopodobnie przeniesie się do Indykpolu AZS-u Olszyn.
źródło: echodnia.eu/ Gazeta Olsztyńska

fot: vcdynamo.ru

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz