wtorek, 21 maja 2013

Serb na celowniku ZAKSY

Atakujący Sasa Starović może trafić do ZAKSY Kędzierzyn-Koźle - informuje Przegląd Sportowy. 24-letni siatkarz występował ostatnio w Lube Bance Macerata. Do tej pory podstawowym atakującym ZAKSY był Antonin Rouzier, ale klub chce rozwiązać kontrakt z Francuzem.


Przyszłość Rouziera nie jest jasna. Podobno klub chce pożegnać Francuza, ale sam Rouzier wolałby pozostać w ZAKSIE. - Nie chcę komentować sytuacji Antonina - przyznał trener klubu Sebastian Świderski. Co ciekawe, kilka dni temu agencja menedżerska, której klientem jest Rouzier, na swojej stronie internetowej oznaczyła Francuza jako wolnego zawodnika.

Pierwszym kandydatem do zastąpienia Rouziera jest reprezentant Serbii Sasa Starović. Przez ostatnie dwa sezony ten utalentowany zawodnik zmagał się z ciężkimi kontuzjami i rzadko pojawiał się na boisku. Przed transferem do Maceraty Starović występował w San Giustino, Andreoli Latina, Uralu Ufa oraz Buducnost Podgorica.

Świderski potwierdził zainteresowanie Staroviciem, ale dodał, że nie jest on jedynym zawodnikiem, którego ZAKSA obserwuje. - Sasa to nie jedyny nasz pomysł na ewentualnego zastępcę za Antonina. Mamy kilka wariantów, wiele teraz zależy od tego, jak się potoczą rozmowy z Rouzierem - powiedział trener klubu wicemistrza Polski.

źródło: przegladsportowy.pl
fot: Lorenza Morbidoni

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz