środa, 22 maja 2013

Przegląd wydarzeń: jedenaście newsów

Vadeleux w Szwajcarii, Nikołow prawdopodobnie znów we Francji, Abdel-Aziz zagra w Turcji - te i więcej transferów (łącznie aż 11 newsów) w najnowszym przeglądzie wydarzeń. Zapraszamy do lektury!


Były reprezentant Francji Romain Vadeleux przenosi się do Szwajcarii. 30-letni środkowy podpisał dwuletni kontrakt z zespołem Lausanne UC.
źródło: lucvolleyball.ch

Atakujący Władimir Nikołow znalazł się na celowniku ASUL-u Lyon. 35-letni Bułgar miałby grać w zespole beniaminka Ligue A razem z były rozgrywającym Skry Bełchatów Dante Boninfante.
źródło: sportal.bg/tewebe.com

Doświadczony atakujący Ventzislav Simeonow i przyjmujący Walentin Bratojew przedłużyli swoje kontrakty z klubem wicemistrza Niemiec - VfB Friedrichshafen.
źródło: vfb-volleyball.de

Bartosz Gawryszewski i Grzegorz Łomacz w następnym sezonie nadal będą występować w Lotosie Treflu Gdańsk. Z klubu odchodzi natomiast rezerwowy libero Bartosz Kaczmarek.
źródło: sport.trefl.com

Rewelacja sezonu w Bundeslidze - TV Buhl kompletuje skład na kolejne rozgrywki. Do zespołu dołączył rozgrywający Tomas Kocian z evivo Duren. Odchodzą natomiast rezerwowi: van Bemmelen, Weber i Lohrisch. W Buhl nadal będzie grał były rozgrywający AZS-u Olsztyn - Axel Jacobsen.
źródło: tv-buehl-volleyball.de

Indykpol AZS Olsztyn poinformował o przedłużeniu umowy z Wojciechem Sobalą. 25-letni środkowy występuje w klubie od 2012 roku.
źródło: indykpolazs.pl

Fin Mikko Oivanen i Australijczyk Joshua Howatson odchodzą z Paris Volley. Na razie nie wiadomo gdzie będą grać w przyszłym sezonie
źródło: sportsco-idf.fr

Mistrz świata z 2010 roku Joao Paulo Tavares wraca do Brazylii. 30-letni przyjmujący po roku spędzonym w japońskim Panasonic Panther, podpisał kontrakt z zespołem Superligi - Campinas.
żródło: espacodovolei.com

Utalentowany holenderski rozgrywający odchodzi z Cuneo. Nimir Abdel-Aziz, bo o nim mowa, przenosi się do tureckiego Ziraatu Bankasi Ankara.
źródło: voleybolunsesi.com

Były libero m.in. AZS-u Częstochowa i Jadaru Radom Adrian Stańczak podpisał kontrakt z pierwszoligowym Camperem Wyszków. Ostatnio ten 26-letni zawodnik występował w czeskim Volejbal Brno.
źródło: kscamper.pl

Słynny przyjmujący Murilo dostał ofertę z RJX Rio de Janeiro. W klubie mistrza Brazylii Murilo miałby zastąpić swojego kolegę z reprezentacji Canarinhos - Dante Amarala, który jak dotąd nie przedłużył kontrkatu z RJX.
źródło: volleyball.it

fot: voleybolx.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz