czwartek, 18 kwietnia 2013

Kłopoty Personalu Bolivar. Giba szuka klubu

Argentyński Personal Bolivar ma spore kłopoty finansowe. Z tego powodu w najbliższym czasie klub opuszczą największe gwiazdy, a wśród nich Brazylijczyk Giba, rozgrywający reprezentacji Stanów Zjednoczonych Donald Suxho czy Kubańczyk Angel Dennis. Z klubem pożegna się również trener Javier Weber.


Rok temu zespół z Argentyny przeprowadził transferową ofensywę. Do Personalu ściągnięto wielkie gwiazdy, które miały zapewnić dobre wyniki klubu obchodzącego w zeszłym roku dziesięciolecie istnienia. Na oczekiwaniach się skończyło, bo zespół odpadł już w półfinale ligi argentyńskiej. W związku z tym z klubu odszedł główny sponsor - Marcelo Tinelli. Personal nie ma więc pieniędzy na opłacanie wielkich kontraktów, nie wiadomo nawet czy wystartuje w kolejnym sezonie ligi argentyńskiej.

W tej sytuacji z Personalem pożegnali się już m.in. Giba, Dennis i Suxho, a także trener Weber. 36-letni Giba, który przed sezonem związał się z argentyńskim klubem dwuletnim kontraktem, prawdopodobnie powróci do ojczyzny.

źródło: blokaut.net
fot: aclav.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz