poniedziałek, 7 stycznia 2013

Bojić przenosi się do Rosji

Były siatkarz Asseco Resovii Rzeszów Marko Bojić zmienia klub. Zawodnik, który od kilku miesięcy występował w Tomisie Konstanca, od stycznia będzie zawodnikiem Jarosławicza Jarosław.

Przyjmujący reprezentacji Czarnogóry to kolejna ofiara trudnej sytuacji finansowej Tomisu. Wcześniej z Konstancy z tego samego powodu odszedł fiński atakujący Olli-Pekka Ojansivu. 

- Po odpadnięciu z Ligi Mistrzów sytuacja w Tomisie uległa pogorszeniu. Na szczęście działacze byli wyrozumiali i nie stwarzali problemów, jeśli ktoś chciał odejść - powiedział Bojić. - Bardzo szybko dostałem ofertę z Jarosławicza i właściwie bez zastanowienia ją przyjąłem - dodał przyjmujący, który w zeszłym sezonie sięgnął po mistrzostwo Polski w barwach Asseco Resovii.

- Transfer do Rosji to dla mnie wielkie wyróżnienie. Tam nie ma słabych zespołów i nie ma słabych meczów. Wierzę, że dostanę tam sporo okazji do zaprezentowania swoich umiejętności, a to jest najważniejsze - powiedział siatkarz. - Moim celem jest jak najlepsza gra, która pozwoli mi na pozostanie w lidze rosyjskiej na dłużej. Wiem, że będzie to trudne, ale wierzę w siebie - zakończył Bojić.

Nowy klub Bojicia zajmuje ostatnie miejsce w niebieskiej grupie rosyjskiej Superligi. 

źródło: pobjeda.me
fot: pobloku.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz