środa, 27 czerwca 2012

Przegląd wydarzeń (9): cztery newsy

Nowi siatkarze beniaminków włoskiej Serie A1, były atakujący reprezentacji Italii zmienia klub i oferta dla Zbigniewa Bartmana ze słynnej włoskiej drużyny - dzisiejszy, nieco krótszy niż zwykle - przegląd transferowych wydarzeń.


Kolejne wzmocnienie Sir Safety Perugia. Tym razem do zespołu beniaminka Serie A1 dołączył Floris van Rekom. 21-letni Holender gra na pozycji przyjmującego. Ostatnio występował w Dynamo Apeldoorn zaś do 2009 roku był zawodnikiem Slidrechtu Sport. W tym roku van Rekom znalazł się w kadrze reprezentacji Holandii na Ligę Europejską. źródło: sirsafetyperugia.it

Marmi Lanza Werona oficjalnie ogłosiła zakontraktowanie Mauro Gavotto. Były atakujący włoskiej kadry przez ostatnie 8 lat występował w Monzie.
źródło: bluevolleyverona.it

30-letni libero Alessandro Paparoni w nowym sezonie zagra w Castellanie Grotte. Wychowanek Lube Macerata, z którą wygrywał m.in. Ligę Mistrzów, mistrzostwo Włoch i trzykrotnie puchar CEV grał ostatnie w Romie Volley. Z włoską reprezentacją, w barwach której rozegrał 36 spotkań, zdobył mistrzostwo Europy w 2005 roku.
źródło: newmattervolley.it

Zbigniew Bartman przed podpisaniem umowy z Asseco Resovią Rzeszów miał oferty z ligi koreańskiej i brazylijskiej, a także z czołowego włoskiego zespołu - BreBanca Cuneo. Ostatecznie w klubie z Piemontu pierwszym atakującym został Cwetan Sokołow.
źródło: przegladsportowy.pl

fot: gazeta.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz