wtorek, 22 maja 2012

Baranowicz i Deroo przechodzą do Modeny


Rozgrywający Bre Banca Cuneo Michał Baranowicz i przyjmujący Knack Roeselare Sam Deroo w nowym sezonie będą zawodnikami Casy Modena - informuje volleyball.it.

Baranowicz, który zeszły sezon spędził w Cuneo, ma zastąpić w drużynie z Modeny Mikko Esko. Fin odszedł do Gubernii Niżnyj Nowogród. Z kolei utalentowany Belg Deroo, został ściągnięty w miejsce Matthewa Andersona, który również przeniósł się do Rosji. W nowym sezonie Amerykanin zagra w Zenicie Kazań. 

Baranowicz znamy dobrze z występów w PlusLidze. W sezonie 2010-11 ten 22-letni obecnie rozgrywający był zawodnikiem Asseco Resovii Rzeszów. Sam Deroo, 20-letni przyjmujący, całą swoją dotychczasową karierę spędził w belgijskim Knack Roeselare.

W zespole, którego trenerem będzie Angelo Lorenzetti, szykuje się rewolucja kadrowa. Z klubu odeszli już Esko, Anderson, a także Angel Dennis (Drean Bolivar) i Matteo Martino. Nieznany jest los środkowych, Łukasza Kadziewicza i Wiktora Josifowa. Oferty z innych klubów ma Dick Kooy. Na dzień dzisiejszy wiadomo, że w klubie zostanie libero Loris Mania i środkowy Andrea Sala. Na celowniku Modeny znaleźli się z kolei Dore Della Lunga i Cwetan Sokołow (Trentino) oraz Giulio Sabbi (Roma Volley).

źródło: volleyball.it
zdjęcie: campioni.cn

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz