sobota, 4 maja 2013

Rewolucja w Dynamie Krasnodar

Po nieudanym sezonie Dynamo Krasnodar szykuje rewolucje w swoim składzie. Z klubem pożegna się trener Jurij Mariczew oraz przynajmniej sześciu zawodników. 


Dynamo odpadło już w 1/8 finału Superligi. Zespół nadal walczy o utrzymanie w lidze, ale zarząd klubu podjął już niektóre decyzje. Zmianę trenera ogłoszono już wcześniej. Kilka dni temu dyrektor generalny Dynama Ali Chaliulin podał nazwiska zawodników, którzy nie przedłużą kontraktów z klubem.

- W kolejnym sezonie z Dynama odejdą Facundo Conte, Aleksandr Janutow, Wasilij Nosenko i Aleksandr Moczałow. Na 99% umów nie przedłużą Władimir Chilczienko i Sergiej Chorosziew - powiedział Chaliulin. Argentyńczyka Conte kusi podobno Skra Bełchatów. 

Z zespołu z Krasnodaru odejdą również Roman Jakowlew (koniec wypożyczenia z Iskry Odincowo) oraz prawdopodobnie Sergiej Andrijewski. 

Według doniesień rosyjskich mediów do Krasnodaru może trafić m.in. Czech Jan Stokr. Dynamo jest zainteresowane pozyskaniem również Denisa Kalinina i Aleksieja Kuleszowa (Iskra), Jurija Bierieżki (Zenit) i Aleksandra Kriwca (Dynamo M.).

źródło: championat.com
fot: dinamokrasnodar.ru

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz