piątek, 17 maja 2013

Przegląd wydarzeń: dziewięć newsów

Prezentujemy przegląd piątkowych wydarzeń transferowych. Dziś o nowym rozgrywającym Galatasaray, o następcy Jakuba Jarosza w Latinie, solidnych transferach francuskiego Nantes Reze i kolejnym siatkarzu, który znalazł się na celowniku Zenitu Kazań. Zapraszamy do lektury!


Egipcjanin Ahmed Abdalla (na zdjęciu) podpisał kontrakt z Galatasaray Stambuł. Rok temu, 29-letni rozgrywający był przymierzany do Skry Bełchatów.
źródło: voleybolx.com

36-letni Roman Jakowlew może dołączyć do Zenitu Kazań. Były reprezentant Rosji ma zostać zmiennikiem Maksima Michajłowa. Jakowlew grał ostatnio w Dynamie Krasnodar.
źródło: championat.com

Ćwierćfinalista francuskiej Ligue A Nantes Reze solidnie się wzmacnia. Do zespołu dołączyli ostatnio rozgrywający Generali Haching Branislav Skladany, przyjmujący Stefan Chrtiansky (ostatnio Trentino) i Raphael Mrozek (Arago de Sete) oraz kanadyjski libero Blair Bann z evivo Duren.
źródło: volleyball.it

Angiolino Frigoni po sześciu latach pracy opuszcza Ural Ufa. Włoskiemu trenerowi kończy się kontrakt i jak przyznał dyrektor klubu Anton Ledniew, nie zostanie on przedłużony.
źródło: sport-express.ru

Władimir Kastronow, agent Aleksieja Kuleszowa, potwierdził transfer swojego klienta do Guberni Niżny Nowogród. 34-letni środkowy występował ostatnio w Iskrze Odincowo.
źródło: volleyballnews.ru

Słowak Peter Michalović zastąpi Jakuba Jarosza w Andreoli Latina. Niespełna 23-letni siatkarz podpisał z klubem Roberto Santillego dwuletnią umowę.
źródło: top-volley.net

Igor Yudin znalazł się na celowniku Kuzbassu Kemerowo. Były zawodnik Jastrzębskiego Węgla i AZS-u Olsztyn zeszły sezon spędził w Jarosławiczu Jarosław.
źródło: volleyballnews.ru

Powołany do kadry Andrieja Woronkowa rozgrywający Groznyju Grozny Siergiej Antipkin znalazł się na celowniku Gazpromu Jugry Surgut.
źródło: sport-express.ru

Rezerwowi Uralu Ufa - Władisław Żłoba, Andriej Maksimow, Nikita Aleksiejew, Aleksiej Samojlenko i  Roman Stefanow - zostają w klubie na kolejny sezon.
źródło: volleyufa.ru 

fot: volleycountry.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz