piątek, 26 kwietnia 2013

Przegląd wydarzeń: sześć newsów

Prezentujemy kolejny przegląd wydarzeń, a w nim najnowsze doniesienia transferowe z Francji, Rosji, Włoch, a także Brazylii. Zapraszamy do lektury.

W Brazylii najmocniejsze kluby zaczęły budować skład swoich drużyn na kolejny sezon. Klub Sesi Sao Paulo przedłużył umowę ze słynnym Sergio (na zdjęciu).

Również Sada Cruzeiro podała nazwiska zawodników, którzy zostają w zespole na kolejny sezon. Wśród nich znaleźli się atakujący Wallace, środkowy Douglas i libero Serginho. Umowy do końca następnego sezonu już wcześniej mieli rozgrywający Wiliam Arjona oraz przyjmujący Joandry Leal i Filipe Ferraz.

Z kolei w nowo powstałym klubie Taubate zagrają m.in. Andre Lukianetz (obecnie Paris Volley) oraz Kubańczyk Rolando Despaigne, który ma za sobą występy w m.in. Olympiakosie Pireus i Iraklisie Saloniki.
źródło: globo.com/sadacruzeiro.com.br/sesisp.org.br

***

Środkowy Arago de Sete i reprezentacji Francji Jean-Philippe Sol w przyszłym sezonie będzie występował w Narbonne Volley. 26-latek podpisał roczną umowę z francuskim klubem.
źródło: przegladligowy.com

***

Dyrektor generalny Iskry Odincowo Andriej Belmacz potwierdził doniesienia o odejściu Gavina Schmitta z podmoskiewskiego klubu. Kontrakt Kanadyjczyka z Iskrą został rozwiązany za porozumieniem stron.
źródło: rsport.ru

***

Przyjmujący Stanislaw Eremin przedłużył o rok kontrakt z Dynamem Krasnodar. 27-latek występuje w Krasnodarze od 2011 roku.
źródło: dinamokrasnodar.ru

***

Kolejny środkowy Arago de Sete opuścił klub. 33-letni Jose Trefle od nowego sezonu będzie zawodnikiem Chaumont Volley.
źródło: cvb52.com

***

Były reprezentant Włoch Alessandro Farina został nowym libero Andreoli Latina. Były zawodnik słynnego Sisleya Treviso zastąpi w Latinie Salvatore Rossiniego, który ma ofertę z Trentino.
źródło: top-volley.net/dallarivolley.com

***

Nowe doniesienia również w zakładce plotki.

fot: sesisp.org.br

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz