piątek, 1 lutego 2013

Mastrangelo na celowniku Biełogoria?

Środkowy reprezentacji Włoch Luigi Mastrangelo negocjuje warunki transferu do Biełogoria Biełgorod - informują rosyjskie media. 37-latek obecnie jest zawodnikiem Bre Banki Lanutti Cuneo, ale został odsunięty od drużyny na skutek konfliktu z trenerem Roberto Piazzą.

O konflikcie na linii Piazza-Mastrangelo włoskie media informowały już na początku stycznia. Środkowy nie pojechał wtedy na mecz z Ravenną, ale klub oficjalnie ogłosił, że powodem absencji Mastrangelo była kontuzja. Jednak od tamtego czasu środkowy reprezentacji Włoch nie wystąpił w żadnym meczu swojego klubu.

Kilka dni temu o negocjacjach zawodnika z Biełgorodem poinformował na swoim blogu włoski dziennikarz Gianluca Pasini. Później ten sam Pasini ogłosił, że rozmowy zakończyły się fiaskiem, a Mastrangelo dokończy sezon w Serie B (trzeci poziom rozgrywek).

Tymczasem rosyjskie media twierdzą, że Biełgorie nadal chce pozyskać doświadczonego środkowego. Według portalu volleyballnews.ru rozmowy klubu z Mastrangelo trwają.

Biełogorie ma jedno wolne miejsce dla obcokrajowca po odejściu Lukasa Kampy. Niemiecki rozgrywający został wypożyczony do Lokomotiwu Charków.

źródło: volleyballnews.ru
fot: campioni.cn

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz