środa, 9 stycznia 2013

Przegląd wydarzeń: kolejne transfery w Rumunii

Rozpędziła się karuzela transferowa w Rumunii. W kolejnym przeglądzie wydarzeń przeczytacie o następcy Sordyla w Zalau, nowym przyjmującym Rematu i o Marko Samardziciu (na zdjęciu), który w Rumunii grał przez ledwie osiem tygodni.

Aurel Vlaicu został nowym trenerem Rematu Zalau. Vlaicu, który od 2011 roku był asystentem Steliana Moculescu w VfB Friedrichshafen, zastąpił na stanowisku szkoleniowca Rematu Mariusza Sordyla. 43-letni trener podpisał z klubem mistrza Rumunii kontrakt na trzy i pół roku.
źródło: welt.de

Do Rematu dołączył ponadto brazylijski przyjmujący Paulo Anchieta Veloso (na zdjęciu). W sezonie 2009/10 ten 36-latek był siatkarzem AZS-u Olsztyn. Razem z nim kontrakt z mistrzem Rumunii podpisał jego rodak - rozgrywający Marcos Barbosa.  
źródło: volleyball.it

Tylko kilka tygodni w Tomisie Konstanca grał Serb Marko Samardzić. Były libero Trefla Gdańsk rozwiązał kontrakt z klubem, do którego trafił 19. listopada poprzedniego roku. Z Tomisem ma się pożegnać również Dan Borota, którego zastąpi były reprezentant Bułgarii, 35-letni Kostadin Stojkow
źródło: volleyball.it

fot: devenetaonline.blogspot.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz