środa, 23 stycznia 2013

G. Bratojew już w Rosji. Walentin w Niemczech?

Georgi Bratojew do końca sezonu będzie występował w drugiej lidze rosyjskiej. Rozgrywający reprezentacji Bułgarii podpisał kontrakt z Jugrą-Samotlor Niżnewartowsk, a nie - jak wcześniej informowały bułgarskie media - z Jenisejem Krasnojarsk. Z kolei brat bliźniak Georgia - Walentin w Rosji nie zagra, ale być może przeniesie się do Niemiec.

Informacje o transferze braci Bratojew do Rosji pojawiły się na bułgarskich portalach na początku stycznia. Pisano wtedy, że rozgrywający Bratojew zagra w Jeniseju Krasnojarsk, zaś Walentin w klubie Superligi -  Jarosławiczu Jarosław. Ostatecznie Georgi do Rosji pojedzie, ale do Niżnewartowska. Jugra-Samotlor zajmuje obecnie 3. miejsce w tabeli.

Przyjmujący reprezentacji Bułgarii - Walentin do Jarosławia nie trafił. Jarosławicz zdecydował się na podpisanie kontraktu z Marko Bojiciem. Ponadto zawodnik Lewskiego Sofia wdał się w bójkę w dyskotece i doznał kontuzji ręki. Ostatnio - według informacji bułgarskich portali - jego usługami zainteresowany jest niemiecki VfB Friedrichshafen.

źródło: ugra-samotlor.ru/sportal.bg
fot: sportal.bg

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz