środa, 6 czerwca 2012

Przegląd wydarzeń: sześć newsów w jednym

Chcemy przekazywać naszym czytelnikom jak najwięcej nowych wiadomości, dlatego prezentujemy pierwszy skrót informacji. Dziś znajdziecie tutaj sześć nowych, ciekawych newsów. Zapraszamy do lektury.

Knack Roeselare ogłosił, że niemiecki przyjmujący Dirk Westphal będzie nowym zawodnikiem czwartej drużyny belgijskiej ekstraklasy. 26-letni zawodnik grał ostatnio w innym belgijskim klubem Euphony Asse-Lennik. Wcześniej występował we Włoszech, zaś w Niemczech grał w SCC Berlin i Olympii Berlin. W narodowej kadrze rozegrał 31 spotkań.
źródło: volleyball.it

Reprezentanci Kanady - Fred Winters (Jarosław) i Steve Brinkmann (Trentino) w przyszłym sezonie mogą zagrać w lidze... chińskiej. Obaj dostali propozycje z klubu z Pekinu.
źródło: blokaut.net

Atakujący Lotosu Trefla Gdańsk Daniel Wilk przenosi się do pierwszoligowego Cuprumu Lublin. 30-letni zawodnik jest wychowankiem TTPS-u Tychy. Później grał w takich klubach jak Płomień Sosnowiec, AZS Nysa, Gwardia Wrocław i Energetyk Jaworzno.
źródło: mks.cuprum.pl

Po zaledwie kilku miesiącach pobytu VfB Friedrishchafen opuszcza Leonardo Dos Santos. Nie wiadomo jeszcze gdzie w przyszłości zagra 32-letni brazylijski przyjmujący.
źródło: vfb-volleyball.de

Reprezentant Hiszpanii Sergio Noda w przyszłym sezonie będzie grał w Andreoli Latina. 25-letni przyjmujący ostatnie trzy sezony spędził w Serie A2, wcześniej występował w lidze hiszpańskiej w zespołach z Almerii i Elche.
źródło: top-volley.net

Gubernia Niżnyj Nowogród, której trenerem będzie Plamen Konstantinow pozyskała dwóch przyjmujących: 27-letniego Nikołaja Leonenko z Dynama Krasnodar i 31-letniego Sergieja Jegorowa (z Lokomotiwu Jekaterynburg. 
źródło: volleyball.it

fot: flickr.com

1 komentarz:

  1. Brinkmann w Chinach? uuu, ciekawe...
    Daniel Wilk to (były już) atakujący Lotosu Trefla GDAŃSK ;)
    Pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń