poniedziałek, 18 czerwca 2012

Przegląd wydarzeń: pięć w jednym

Kolejny przegląd wydarzeń transferowych zdominowany przez włoską ligę. Tym razem przeczytacie o transferach libero reprezentacji Włoch, środkowego bułgarskiej kadry i o kandydacie do objęcia schedy po Castellanim w Fenerbahce. 

Libero reprezentacji Włoch Andrea Giovi dołączył do beniaminka Serie A1 - zespołu Sir Safety Perugia. 29-latek grał ostatnio w San Giustino.
źródło: sirsafetyperugia.it

37-letni przyjmujący Casy Modena Cristian Casoli w przyszłym sezonie zagra w innym beniaminku włoskiej ekstraklasy - Castellana Grotte.
źródło: newmattervolley.it

Włoch Daniele Bagnoli (na zdjęciu) jest kandydatem do objęcia funkcji trenera Fenerbahce Stambuł. Ostatnio zespół mistrza Turcji prowadził Daniel Castellani, który, od nowego sezonu, będzie szkoleniowcem ZAKSY Kędzierzyn-Koźle.
źródło: volley24.pl

Środkowy Ravenny Theodore Brunner przenosi się do wicemistrza Niemiec Generali Haching. 24-letni Amerykanin wcześniej grał w Weronie i PAOK-u Saloniki.
źródło: volleyball.it

Kolejne wzmocnienie ogłosiła Castellana Grotte. Razem z Casolim z Modeny do beniaminka Serie A1 odchodzi Wiktor Josifow. Środkowy reprezentacji Bułgarii do Włoch trafił w 2009 roku, najpierw grał w Romie Volley, zaś ostatnio - razem z Łukaszem Kadziewiczem - występował w Casie Modena.
źródło: newmattervolley.it

fot: gazeta.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz