środa, 13 czerwca 2012

Przegląd wydarzeń: pięć newsów

Prezentujemy kolejny skrót transferowych zdarzeń, a w nim pięć informacji o transferach w Rosji, Belgii, Francji i we Włoszech. 

Środkowy AZS-u Częstochowa Adrian Hunek przenosi się do Francji. 26-letni zawodnik zagra w Beauvais, z którym podpisał roczny kontrakt.
źródło: plusliga.pl

Amerykański rozgrywający Kyle Caldwell w przyszłym sezonie zagra w Noliko Maaseik. 22-letni zawodnik zastąpi w belgijskim zespole Yannicka van Harskampa, który zagra we włoskim Sir Safety Perugia. Caldwell, który wyróżnia się świetnymi warunkami fizycznymi (202 cm wzrostu), podpisał z Noliko roczny kontrakt z opcją przedłużenia o kolejne dwa lata.
źródło: sporza.be

Atakujący reprezentacji Rosji Roman Jakowlew podpisał dwuletni kontrakt z Iskrą Odincowo. W zespole Roberto Santillego Jakowlew stworzy parę atakujących z reprezentantem Kanady Gavinem Schmittem.
źródło: volleyservice.ru

Siergiej Grankin (na zdjęciu) przedłużył o rok swoją umowę z Dynamem Moskwa. Rozgrywający reprezentacji Rosji gra w stołecznym klubie od 2006 roku. W przyszłym sezonie w ekipie z Moskwy zagra Bartosz Kurek.
źródło: championat.ru

Rezerwowy atakujący Lube Macerata Gert van Walle odchodzi do zespołu Serie A2 Citta di Castello. Niespełna 25-letni Belg w Maceracie grał od 2010 roku, wcześniej występował w Noliko Maaseik.
źródło: lubevolley.it

fot: przegladsportowy.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz