poniedziałek, 11 czerwca 2012

Przegląd wydarzeń: cztery w jednym

Po wyjątkowo nudnym transferowym weekendzie wracamy do pracy. W kolejnym przeglądzie wydarzeń cztery newsy: transfery we Włoszech, Rosji i Francji.

Po odejściu Aleksieja Werbowa do Uralu, Iskra Odincowo zakontraktowała dwóch nowych libero. Z Uralu do zespołu Roberto Santillego przyszedł 32-letni Walery Komarow, były gracz Lokomotiwu Nowosybirsk i Dynama Kaliningrad. Komarow grał już w Iskrze w latach 2000-2006. Drugim nowym zawodnikiem jest 25-letni Roman Martyniuk, były młodzieżowy reprezentant Rosji.
źródło: iskravolley.com


Z kolei przyjmujący Iskry Aleksiej Spirydonow (na zdjęciu) odchodzi do... Uralu Ufa, a więc dołącza do dwójki Abramow-Werbow, którzy w tym okienku transferowym zmienili koszulkę Iskry na niebiesko-zielone barwy Uralu.
źródło: siatkanews.tnb.pl

Paris Volley, klub francuskiej Ligue A, pozyskał nowego zawodnika. Został nim brazylijski przyjmujący Andre Ricardo Lukianetz. 30-latek grał w przeszłości w VfB Friedrichshafen, włoskim Santa Croce, Benfice Lizbona. W zeszłym sezonie Lukianetz grał w ojczyźnie, w klubie Medley/Campinas.
źródło: parisvolley.com

Dwuletni kontrakt z Coprą Piacenza podpisał Antonio Corvetta. Niespełna 35-letni rozgrywający będzie zmiennikiem Argentyńczyka De Cecco. Corvetta grał ostatnio, razem z Piotrem Gruszką, w Ravennie.
źródło: copravolley.it

fot: sport24.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz