niedziela, 24 czerwca 2012

Przegląd wydarzeń (8): sześć transferów

Były środkowy reprezentacji Rosji odchodzi z Dynama Moskwa, Nicholas Marechal (na zdjęciu) dołączył do Pujola w Cannes - transfery z Francji, Włoch i Rosji w weekendowym przeglądzie wydarzeń.

Rozgrywający Martin Alberto Kindgard podpisał kontrakt z beniaminkiem Serie A1 - Castellaną Grotte. 25-latek grał już we włoskiej ekstraklasie w sezonie 2010/11 - w zespole Vibo Valentia. Ostatnio Kindgard był siatkarzem Corigliano (Serie A2).
źródło: newmatervolley.it

Środkowy Dymana Moskwa Aleksiej Ostapienko w przyszłym sezonie zagra w Guberni Niżny Nowogród. 26-latek grał w Dynamie od 2006 roku.
źródło: volleyball.it

Reprezentant Włoch Giulio Sabbi w przyszłym sezonie zagra w Altrovere Umbro. Zespół ten zastąpi w przyszłym sezonie Energy Resources San Giustino. 23-letni atakujący grał ostatnio w Roma Volley.
źródło: pianetavolley.net

Kolejny ruch transferowy AS Cannes. Po pozyskaniu Pierre'a Pujola klub podpisał kontrakt z przyjmującym reprezentacji Francji Nicholasem Marechalem. 25-latek od 2009 roku występował w Stade Poitevin. Marechal związał się z Cannes dwuletnią umową.
źródło: ascannesvolley.com

24-letni atakujący Casy Modena Giacomo Bellei przechodzi do CMC Ravenna. W zeszłym sezonie atakującym tego klubu był Piotr Gruszka.
źródło: roburcosta.it

Grek Sotirios Pantaleon, który przez ostatnie 3 miesiące był zawodnikiem Andreoli Latina wraca do ojczyzny. Były środkowy Panathinaikosu od przyszłego sezonu zagra w Pamvoichaikosie, półfinaliście greckiej ligi.
źródło: volleyball.it

fot: pobloku.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz