czwartek, 21 czerwca 2012

Przegląd wydarzeń (7): sześć informacji

Urnaut znalazł nowy klub, Andrzejewski na celowniku Politechniki Warszawskiej, Gierczyński z dwuletnim kontraktem - to i więcej ciekawych informacji znajdziecie w kolejnym przeglądzie wydarzeń.

AZS Politechnika Warszawska jest zainteresowana pozyskaniem Krzysztofa Andrzejewskiego. 29-letni libero grał ostatnio w AZS-ie Nysa, ale wcześniej występował na parkietach PlusLigi, w Delekcie Bydgoszcz i AZS-ie Olsztyn.
źródło: przegladsportowy.pl

Klub włoskiej Serie A1 Tonno Callipo Vibo Valentia potwierdził na swojej stronie internetowej pozyskanie Tine Urnauta (na zdjęciu). Były gracz ZAKSY Kędzierzyn-Koźle grał ostatnio w San Giustino, dwunastym zespole ligi włoskiej.
źródło: volleytonnocallipo.com

Krzysztof Gierczyński, który kilka dni temu został zawodnikiem Jastrzębskiego Węgla, wyjawił, że z drużyną Lorenzo Bernardiego podpisał dwuletnią umowę.
źródło: sport.pl

24-letni środkowy Aimone Alletti w przyszłym sezonie zagra w Sir Safety Perugia. Włoch jest wychowankiem Copry Piacenza, grał również w Cuneo. Ostatnie cztery lata spędził na zapleczu włoskiej ekstraklasy: w klubach z Cremy i Segrate.
źródło: legavolley.it

Michał Gogol, członek sztabu szkoleniowego Asseco Resovii, jest bliski przejścia do AZS-u Olsztyn. W zespole z Warmii Gogol miałby zostać asystentem Radosława Panasa, z którym współpracował już w AZS-ie Częstochowa.
źródło: supernowosci24.pl

Doświadczony, 35-letni atakujący Guillermo Falasca w przyszłym sezonie zagra w Narbonne. Hiszpan wraca do ligi francuskiej po 11-letniej przerwie. W sezonie 2000/01 Falasca był zawodnikiem Stade Poitiers.
źródło: volleyball.it

fot: siol.net

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz