sobota, 30 czerwca 2012

Przegląd wydarzeń (10): pięć informacji

Lorenzetti oficjalnie trenerem Modeny, rozgrywający reprezentacji Francji zmienia klub, Serb Vemić przenosi się do Turcji - prezentujemy kolejny przegląd wydarzeń.

Wzmacnia się beniaminek Serie A1 Castellana Grotte. Do zespołu Flavio Gulinelliego dołączyli ostatnio przyjmujący Ludovico Dolfo i środkowy Enrico Cester. Obaj są wychowankami Sisleya Treviso. Dolfo ma 23-lata i ostatnio grał w Sisleyu Belluno, zaś 24-letni Cester sezon 2011/12 spędził w Andreoli Latina.
źródło: newmattervolley.it

Casa Modena oficjalnie zaprezentowała nowego szkoleniowca. Następcą Daniele Bagnoliego został Angelo Lorenzetti. 48-letni szkoleniowiec był już trenerem Modeny, w 2002 roku zdobył z tym klubem mistrzostwo Włoch. Ostatnio Lorenzetti prowadził Coprę Piacenza.
źródło: pallavolomodena.com

Przyjmujący VfB Friedrichshafen Milos Vemić w przyszłym sezonie będzie grał w Turcji. Były siatkarz Vojvodiny Nowy Sad podpisał kontrakt z Maliye Milli Piyango Ankara. Nowy klub 25-letniego reprezentanta Serbii w przyszłym sezonie zagra w pucharze CEV.
źródło: volleyball.it

Tak jak informowaliśmy wcześniej Frank Depestele przenosi się z Iskry Odincowo do Lokomotiwu Charków. Niespełna 35-letni Belg ma podpisać na Ukrainie roczny kontrakt. Lokomotiw gra w rosyjskiej Superlidze.
źródło: volleyball.it

Reprezentant Francji Yannick Bazin (na zdjęciu) odchodzi z Chaumont. W klubie drugiej ligi francuskiej zastąpi go 25-letni Łotysz Deniss Petrovs, który ostatnio występował w Stroitelu Mińsk.
źródło: actuvolley.com

fot: lequipe.fr

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz