niedziela, 3 czerwca 2012

Anderson w Zenicie transferem tygodnia

Zdecydowaliście, że najciekawszym transferem tygodnia 21.05-27.05 jest przejście amerykańskiego przyjmującego Matthewa Andersona z Casy Modena do Zenitu Kazań. Od dziś można głosować w kolejnej ankiecie.

Wyniki głosowania na transfer tygodnia (21.05-27.05):
1. Anderson (Modena) -> Zenit 35% głosów
2. Falasca (Skra) -> Ural 20% 
3. Visotto (Cuneo) -> Ural 17%
4. De Cecco (Monza) -> Piacenza 10%
-. Sintini -> Trentino 10%
6. Fei (Sisley) -> Piacenza 5%
7. Deroo (Roeselare) -> Modena 2%
8. Baranowicz (Cuneo) -> Modena 0%
Głosów: 40

Od dziś można już głosować na kolejny transfer tygodnia. Tym razem mamy mniej kandydatur, ale w końcu, w zestawieniu, znalazły się transfery do polskich klubów. Oto nominowani do transferu tygodnia (28.05-03.06):

1. Paweł Abramow (Iskra) -> Ural
Były przyjmujący Jastrzębskiego Węgla opuścił szeregi Iskry Odincowo i przeszedł do najbogatszego klubu Rosji - Uralu Ufa. Będzie tam grał razem z Falascą, Visotto i Werbowem.

2. Felipe Fonteles (RJX) -> ZAKSA
Mało znany w Polsce, ale Fonteles to uznana marka w Brazylii. Reprezentant Brazylii i był siatkarz m.in. Modeny i Olympiakosu, w przyszłym sezonie zagra w zespole Daniela Castellaniego.

3. Władimir Nikołow (Piacenza) -> Galatasaray
Atakujący reprezentacji Bułgarii po pięciu latach gry we Włoszech przeniósł się do Galatasaray'u Stambuł. W Turcji zagra po raz drugi, w sezonie 2002/03 grał w Arkasie Izmir.

4. Aleksiej Werbow (Iskra) -> Ural
Werbow poszedł tą samą drogą co Abramow i opuścił Iskrę na rzecz Uralu Ufa.

5. Wojciech Żaliński (Politechnika) -> Lotos Trefl
Zawodnik polskiej kadry przeniósł się z mającej kłopoty finansowej Politechniki Warszawskiej do Lotosu Trefla Gdańsk. Żaliński będzie zapewne podstawowym siatkarzem drużyny Dariusza Luksa.

W ankiecie nie uwzględniliśmy Matteo Martino, gdyż transferu włoskiego zawodnika nie potwierdził dotąd Jastrzębski Węgiel.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz