czwartek, 17 maja 2012

Giba zagra z Ricardo?

Ricardo otrzymał ofertę z Drean Bolivar
Argentyński Drean Bolivar nie zwalnia tempa. Po zakontraktowaniu Giby, Angela Dennisa i Donalda Sukho, klub szuka kolejnych wzmocnień. Na celowniku najbogatszego argentyńskiego zespołu znalazł się Brazylijczyk Ricardo.

Rozgrywający reprezentacji Canarinhos przyznał, że chciałby zostać w swoim dotychczasowym zespole - Volei Futuro, ale z ostateczną decyzją poczeka do wyjaśnienia spraw finansowych klubu. Szanse postanowił wykorzystać Drean Bolivar, który złożył ofertę Brazylijczykowi.

Ricardo wrócił niedawno do kadry reprezentacji, po kilku latach absencji. Jeden z najlepszych rozgrywających świata poprowadzi grę Canarinhos podczas Igrzysk Olimpijskich.

Poprzedni sezon był nieudany dla Drean Bolivar. Podopieczni Javiera Webera w ligowych rozgrywkach odpadli w półfinale. W przyszłym roku będą jednak faworytami. Zespół wzmocnili Kubańczyk Dennis, Amerykanin Suxho oraz słynny Brazylijczyk Giba. Do Argentyny wrócił reprezentacyjny libero - Alexis Gonzalez. Skład uzupełniają środkowi argentyńskiej kadry: Sebastian Sole i Pablo Crer.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz