wtorek, 22 maja 2012

Gdzie zagra Savani?

Spore zamieszanie wytworzyło się po informacji, że Cristian Savani przenosi się do Fenerbahce. Takiej treści wiadomość pojawiła się na facebook'owym profilu Fenerbahce. Okazuje się, że przyjmujący reprezentacji Włoch prawdopodobnie jednak zostanie w Maceracie.

Wczoraj wiadomości o swoich decyzjach za pośrednictwem portali społecznościowych podali Matthew Anderson i Osmany Juantorena. Dziś informacje o transferze Amerykanina do Kazania potwierdził dotychczasowy klub przyjmującego kadry USA - Casa Modena. 

Także dzisiaj, w godzinach porannych, Fenerbahce Grundig na swoim profilu na facebooku opublikował następującą informację: Cristian Savani porozumiał się z Fenerbahce. Marzenia się spełniają. W komentarzach do tej wiadomości Fenerbahce potwierdziło informacje o transferze Savaniego do Turcji.

Okazuje się jednak, że profil, który zamieścił tę sensacyjną nowinę może wcale nie być związany z zarządem klubu. A jeżeli nawet jest to oficjalny profil Fenerbahce, to wiadomość o przenosinach Savaniego do Turcji miała raczej charakter życzeniowy. My czekamy na potwierdzenie informacji przez Fenerbahce, chociaż wszystko wskazuje na to, że możemy się nie doczekać.

Po południu serwis volleyball.it zacytował słowa dyrektora sportowego Lube Banca Macerata, Stefano Recine:  Nigdy nie chcieliśmy sprzedać Savaniego, wiemy że jest mu dobrze w Maceracie - poinformował Recine.

źródło: volleyball.it
fot: volleycountry.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz